Akcie a zľavy

Už žiadne prepotené tričká! 

Chcete sa cítiť sebavedome aj v najhorúcejších letných dňoch a netrápiť sa nadmerným potením? Práve teraz je ten správny čas, pripraviť sa na leto! Neváhajte a využite našu akciu na aplikáciu botulotoxínu do podpazušia (200 iu botulotoxínu značky Dysport) len za 199 eur. Toto množstvo predstavuje štandarnd pri ženách. Po aplikácii botulotoxínu budete cítiť úľavu na 6 až 12 mesiacov.

Akcia platí do konca apríla 2023.

Objednať za akciovú cenu

Pripravte sa na leto do plaviek!

Túžite po dokonalých krivkách, ktoré vám dodajú sebavedomie a prinesú nezabudnuteľný pocit ženskosti? Naša klinika vám ponúka zľavu na augmentáciu prsníkov. Vďaka nej si môžete teraz zväčšiť prsia za zvýhodnenú cenu už od 2690 eur vrátane implantátov. Naši skúsení odborníci vám pomôžu zvoliť si správnu veľkosť implantátov.

Akcia platí do konca apríla 2023.

Objednať za akciovú cenu

Top akcia na mezoterapiu!

Mezoterapia je moderná a uznávaná metóda omladenia pokožky, ktorá vám môže pomôcť zbaviť sa vrások, zlepšiť farbu a textúru pokožky, ako aj stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu. Pri tejto neinvazívnej procedúre sa do pokožky vstrekujú malé dávky aktívnych zložiek, ktoré podporujú regeneráciu kože a zlepšujú jej vzhľad. Objednajte si svoj termín ešte na mesiac marec a jedna oblasť vás bude stáť iba 65 eur. Na toto ošetrenie používame RRS Hyalift 75. Akcia platí na 1 oblasť, napr. tvár, ruky alebo dekolt.
Objednať za akciovú cenu

Špeciálna akcia na Facelift!

Využite našu top akciu na chirurgický lifting tváre a omladnite o niekoľko rokov! Táto špeciálna akcia platí pre prvých 10 záujemcov. Chirurgický facelift je jednou z najpopulárnejších estetických procedúr, ktorá slúži na obnovenie mladistvého vzhľadu tváre. Umožní vám zbaviť sa poklesnutej pokožky a prebytočných tkanív.

Objednať za akciovú cenu

Máte viečka na spadnutie? 

Využite našu akciu na operáciu horných, ale aj dolných očných viečok! Plastická operácia očných viečok (blefaroplastika) odstraňuje nadbytočnú a ovisnutú kožu. Vďaka nej môžete lepšie vidieť, príjemnejšie sa cítiť, ale aj krajšie vyzerať.

Viac sa o blefaroplastike dočítate v našom blogovom článku alebo v popise tejto operácie.

Objednať za akciovú cenu