Motivon clinic

Motivon Clinic poskytuje služby najvyššej úrovne. Spokojnosť klientov je pre nás na prvom mieste. Zakladáme si na osobitom, dôslednom a prívetivom prístupe. Profesionalita tu kráča ruka v ruke so srdečnosťou a skutočným záujmom o klienta. Vždy prihliadame na individuálne priania a potreby ľudí, ktorí nám prejavili svoju dôveru. Rovnako dbáme na zachovávanie maximálnej diskrétnosti.

Klinika plastickej a estetickej chirurgie pomáha klientom k získaniu väčšieho sebavedomia, elánu a optimizmu. Zlepšovanie kvality života našich pacientov považujeme za svoje poslanie.

V súkromnej klinike Motivon sa o vás precízne postará tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Naši špičkoví lekári a zdravotné sestry robia svoju prácu s láskou a nadšením. Záleží im na pohode a naplnení predstáv každého klienta. Neustále tiež sledujú nové trendy, získavajú čerstvé poznatky a prehlbujú svoje znalosti v odbore estetickej medicíny.

Náš príbeh

Nadštandardnú starostlivosť centra plastickej a estetickej chirurgie Motivion Clinic si budete užívať v lukratívnych priestoroch. Čakajú tu na vás moderné ambulancie vybavené prvotriednymi technológiami a exkluzívne izby ponúkajúce dokonalý komfort.

Naša klinika estetickej medicíny sídli v príjemnej lokalite hlavného mesta. Nájdete ju na okraji Líščieho údolia v Bratislave, kde sa snúbi pokoj okolitej prírody s perfektnou dostupnosťou z centra.

4

Plastických chirurgov

+ 10 000

Vykonané operácie

20

Počet rokov praxe

Odborný tím

Lekársky tím Motivon Clinic tvoria elitní atestovaní odborníci s množstvom skúseností z oblasti estetickej a rekonštrukčnej chirurgie.

Referencie