Laminácia obočia

Popis ošetrenia

Laminácia obočia je najobľúbenejšia forma úpravy obočia. Pri tejto procedúre vyčešeme prirodzené chĺpky do požadovaného tvaru, následne obočie nafarbíme podľa požiadavky klientky a nakoniec aplikujeme výživu, ktorá udrží chĺpky pevné a podporí ich rast. Na toto ošetrenie je potrebné mať dostatok svojich chĺpkov, nakoľko sa nejedná o PMU (permanentný make-up) obočia.

Objednajte sa

Výhody

  • Výsledkom tohto ošetrenia je zvýraznenie a zhustenie obočia. Táto procedúra sa môže opakovať raz mesačne.

Kontraindikácie

• Ošetrenie nie je vhodné pri precitlivených očiach, zápal spojiviek a chemoterapii.

Čo presne znamená laminácia obočia ?

Laminácia obočia je inovatívny postup v oblasti krásy, ktorý sa špecializuje na dokonalé formovanie a zdokonaľovanie vzhľadu obočia. Tento proces sa začína dôkladným tvarovaním obočia podľa jedinečných predstáv klienta a aktuálnych štýlov. Nasleduje aplikácia farby, ktorá nieln zdôrazňuje jednotlivé chĺpky, ale tiež prispieva k celkovému dojmu plnosti a definície.

Kľúčovým momentom laminácie obočia je využitie špeciálnej laminátovacej látky. Táto látka pracuje na každom chĺpku, uhladzujúc ich štruktúru a vytvárajúc jednotný, lesklý povrch. Výsledkom je obočie, ktoré vyzerá prirodzene plné, má elegantný lesk a udržuje svoj tvar.

Tento efekt nezmizne hneď; laminácia obočia poskytuje dlhodobý výsledok, ktorý môže trvať niekoľko týždňov. S touto procedúrou si klienti môžu vychutnať každodenný bezstarostný vzhľad obočia bez nutnosti denného upravovania. Laminácia obočia sa tak stala nenahraditeľným krokom pre tých, ktorí túžia po dokonalom obočí a trvalom vplyve na svoj vzhľad.

Medzi bežné kontraindikácie tejto procedúry patria:

  1. Alergie: Osoby, ktoré sú alergické na niektoré z používaných látok, by mali vyhľadávať alternatívy alebo konzultovať s odborníkom.
  2. Infekcie očí: Ak máte aktívnu očnú infekciu alebo podobný zdravotný stav, mali by ste odložiť tieto postupy, aby sa zabránilo ďalším problémom.
  3. Poškodené riasy alebo pokožka očných viečok: Ak máte poranené alebo oslabené riasy, prípadne citlivú pokožku očných viečok, môže byť vhodné počkať na ich zotavenie.
  4. Tehotenstvo a dojčenie: Niektoré zložky používané pri týchto postupoch môžu byť pre tehotné ženy alebo dojčiace matky nevhodné. Odporúča sa konzultovať s lekárom.
  5. Trhliny alebo odierky na pokožke očných viečok: Ak máte v tejto oblasti otvorené rany, mohlo by to spôsobiť nepríjemné pocity alebo komplikácie.