Maderoterapia

Popis ošetrenia

Pomocou rytmických pohybov valčekov sa masíruje prietok lymfy, naštartuje sa metabolizmus a vďaka tomu sa z tela vylučujú tukové vrstvy, toxíny a škodlivé látky, ktoré si telo inak ukladá do zásob a to spôsobuje pomarančovú kožu.
Prvé výsledky sú viditeľné po jednom ošetrení, avšak treba absolvovať 5-6 opakovaní minimálne, avšak závisí to aj od stupňa celulitídy.
Odporúčaná kúra je 10 sedení v dvoch opakovaniach, 2-krát do týždňa.

Objednajte sa

Výhody

  • Zlepšenie stavu pokožky tela, zredukovanie celulitídy až jej odstránenie, naštartovanie lymfatického systému, detoxikácia organizmu, spevnenie pokožky, vypnutie

Kontraindikácie

  • Ošetrenie nie je vhodné pri kŕčových žilách, nádorových ochoreniach, vysokom a nízkom krvnom tlaku, tehotenstve a pri aktívnom dojčení alebo kožných a infekčných ochoreniach.

Maderoterapia tváre

Popis ošetrenia

Maderoterapia tváre je relaxačná masáž, pri ktorej využívame špeciálne drevené valčeky a nástroje. Pomocou tejto masáže stimulujeme lymfatický a krvný obeh, tvorbu kolagénu a elastínu na tvári a dekolte. Táto technika je šetrná k pleti.
Je to ošetrenie vhodné pre ženy aj mužov. Pre viditeľné výsledky sa odporúča 10opak. Po sebe v intervale1x do týždňa.

Objednajte sa

Výhody

  • spevnenie pleti, lifting, odstránenie opuchov na tvári, stimulácia lymfy pleti

Kontraindikácie

  • Ošetrenie nie je vhodné pri aknóznej pleti, kožných ochoreniach, zápalových procesoch, rosacey a čerstvej aplikácii botulotoxínu min. 2týždne.